...

Lukas Razek real road 125 GP racing

BIOgraphy

Závodit jsem začal koncem roku 1996 na minibiku, závod po závodě jsem sbíral zkušenosti až se mi v roce 1999 povedlo získat juniorskej titul a mezi seniori jsem si v Mistrovství Evropy vyjel druhé místo. Pak jsem neúspěšně zkoušel velkou motorku, abych se v roce 2002 zase vrátil na minimoto a v roce 2003 slavil českej titul a dva rakouský. Pak přišla nabídka jezdit dvacky pod Heron racing teamem, neváhal jsem ani vteřinu. První rok třetí v republice, další jsem slavil titul, navíc jsem se svezl v Mistrovství Světa v Brně a bez problému jsem pokořil kvalifikační limit na motorce z mistrovství republiky o více jak dvě vteřiny... V Evropě pohodově na body kolem desítky :)

Pak jsem se nato závodění vykašlal.. ale nedalo mi to a v roce 2008 jsem byl zpátky! první závod českýho mistráku jsem ve slušný konkurenci ovládl a vyhrál.. v závodě jenž se jel sloučenej společně s AAcupem a Evropskym pohárem jsem dojel druhej za Gnanim a ještě před vítězem EU cupu Alenem Gyorfim.. dobrej comeback.. zbytek sezony už ale tak osliněvej nebyl, protože sem to v Mostě zahodil a už to nebylo ono..

2009 a 2010 jsem zaslíbil real road racingu, tedy závodům na uzavřených městských a příměstských cestách.. všechny na bednu! ve Frohburgu 2009 jsem skončil jako třetí - první čech na podiu po asi 20 letech! jes jes jes :))

 
www.lukasrazek.nolimit.cz